Eser / Ürün  ve Bildiri , Poster Değerlendirme Sonuçları

14-16 Aralık 2021 tarihlerinde düzenlenecek “Uluslararası Zanaattan Sanata Kongre ve Jürili Karma Sergisi 2021’de yer alacak, Seçici Kurul tarafından değerlendirilen ve sergilenmeye değer görülen eser / ürün ve katılımcı listesi alfabetik sıraya göre aşağıda linki verilen listede yer almaktadır.

Bilim Kurulu tarafından değerlendirilen ve sunulmak üzere kabul edilen bildiri listesi de aşağıda verilmiştir. Bildiri sunumu için Kongre programı daha sonra web sayfasında ilan edilecektir. 

Sergilenmeye hak kazanan eser / ürün ve eser/ ürün sahipleri ile sunulmak üzere kabul edilen bildiri ücret ödemelerini sergi ve kongre  ücreti son ödeme tarihi olan 06 Aralık 2021 Pazartesi saat 15.00’a kadar aşağıda verilen banka hesap numarasına ödemeyi unutmayınız. Sergi Katılım Ödeme dekontunuzu ve TC kimlik numaranızı zanaattansanata@usak.edu.tr adresine Kongre Katılım Ödeme dekontunuzu ve TC kimlik numaranızı ifata@usak.edu.tr adresine iletmeyi unutmayınız. Kongreye katılacak kişilerin sunumlarını Yüz yüze, Online, Video şeklindemi yapacaklarını bu mailde bildirmeleri etkinliğin işleyişinin daha sağlıklı olmasını sağlayacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.

 

Eser / Ürün  Değerlendirme Sonuçları

Kabul Edilen Bildiri ve Poster  Sonuçları

 

* Bildiri tam metin gönderimleri talepler üzerine 13 Aralık 2021 tarihine kadar uzatılmıştır. 

08 Aralık 2021